The Sims 4 Recenzja Gry na Konsole

Nigdy wcześniej nie grałem w grę typu Sims, co mnie zaskakuje, ponieważ wydaje mi się idealną grą dla mnie. Myślę, że być może po części tak naprawdę nigdy nie miałem tak potężnego komputera PC, aby go uruchomić. Uwielbiam budować rzeczy w grach i bardzo podoba mi się pomysł stworzenia awatara w moim przybliżonym obrazie, nasycenie go wszystkimi cechami, które chciałbym mieć lub sądzę, że mam, a następnie poprowadzenie ich do satysfakcjonującego życia. Brzmi bardzo zachęcająco; możliwość przeżycia jakichś dzikich fantazji, a nawet osiedlenia się w normalności domowej. The Sims 4 został wydany na konsolach, obiecując podobną głębię do swojego odpowiednika na PC, dzięki czemu jest to dla mnie doskonała okazja, aby w końcu wskoczyć do gry, ale ograniczoną uwagę poświęcono konsolowej grze na dużym poziomie.

Zaczynasz grę The Sims 4, tworząc swojego Sima dzięki bardzo szczegółowemu narzędziu, które można dostosowywać. Możesz zmienić prawie wszystko. Oprócz zwykłych dostosowań pod względem wielkości ciała, wieku, rysów twarzy itp. Możesz również określić inne szczegóły, takie jak kobieca lub męska postać, ich chód, sposób interakcji z innymi Simami za pomocą rodzaju osobowości i cech , a także ich aspiracje życiowe. Następnie możesz wybrać grę z tym Simem lub kontynuować tworzenie kolejnych, aby stworzyć rodzinę lub miejsce zamieszkania lub cokolwiek innego.

Będąc zupełnie nowym graczem The Sims, ja oczywiście postanowiłem się zrekonstruować, ponieważ wydaje mi się, że jestem narcyzem. Stworzyłem ją na swój przybliżony obraz, choć dwadzieścia lat młodszy, bo mogę i nie kłamie. Jest sportowa (całkowite kłamstwo), mól książkowy (prawda), szuka wiedzy (być może) i ogólnie jest „dobra” (lepiej w to uwierzyć). Moim następnym krokiem było wybranie, która z trzech dzielnic ją zamieszka. Mój ostateczny wybór opierał się na prostej decyzji – były gotowe domy gotowe do zamieszkania.

Bardzo wcześnie na ograniczenia tej wersji konsoli są jasne. W menu wykonano bardzo niewiele pracy, aby dostosować się do kontrolera, a nie klawiatury i myszy, iw rezultacie są niewiarygodnie niewygodne w użyciu. Przyciski przełączania kontrolera działają zarówno jako ruch kamery, jak i wskaźnik myszy, a martwa strefa w przełącznikach oznacza, że ​​czasami przesuwasz kursor po ekranie bez obszaru, z którym chciałeś wchodzić w interakcje, a inni obserwują, jak porusza się on boleśnie po ekranie. dopóki nie osiągniesz zamierzonego celu. Brak reakcji w sterowaniu i system menu, który jest wyraźnie zbudowany na PC, sprawia, że ​​gra zaczyna się frustrująco, a budowa domów dla Simów to szczególny ból. W połączeniu z tym, gra dostarcza bardzo rzadkiego samouczka, więc nowi gracze, tacy jak ja, są nieco oszołomieni.

Po wybraniu domu dla mojego Sima, zacząłem próbować zrozumieć podstawy tego, co faktycznie robisz. Kazałem jej czytać kilka książek, wysłałem ją do toalety, kiedy jej potrzebowała i pozwalała jej spać, gdy była zmęczona. Poczułem się źle po kilku dniach, kiedy zdałem sobie sprawę, że jest samotna i przez jakiś czas nie miała żadnej interakcji z innym Simem, więc próbując ją pocieszyć, postanowiłem zaprosić kilku sąsiadów na imprezę. Wszystko zaczęło się dobrze, jest zabawna, a teraz ma aspiracje, by zagrać na komediowym krążku. Nie zainwestowałem w „miksologię”, więc jedynym napojem dla moich gości była woda, ale ona teraz chce baru w swoim maleńkim domku – chyba coś do zrobienia. Próbując sprawić, by jej goście poczuli się trochę bardziej mile widziani, w połowie imprezy postanowiła upiec ciasto i natychmiast podpaliła kuchnię! Jeden z jej gości wyrzucił dla niej ogień, a ona wycofała się do łazienki, do której wszedł inny gość. Teraz wydaje się być w stałym stanie zażenowania.

Wspaniale jest mieć taką grę, jak The Sims 4 na konsolach, która wydaje się być grą, która zapewni rozrywkę wielu osobom przez długi czas, ponieważ podstawowa gra jest niewiarygodnie atrakcyjna. W tym przypadku słaba uwaga dotycząca podstawowych sposobów interakcji graczy na konsolach z systemami gry oznacza, że jest to trudna gra, którą można polecić. Być może gracze są lepsi z trzymaniem się wersji na PC na razie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *