PUBG PC Recenzja gry – Moja subiektywna opinia

PUBG PC Recenzja gry – Moja subiektywna opinia

Coś dziwnego przydarzyło mi się w grudniu, kiedy po raz pierwszy wystartowałem z Battlegroundami PlayerUnknown. Na początku nie uderzyło mnie to, ale gdy grałem w grę wideo, zrozumiałem, czym to była: totalną, nieskażoną, łamiącą ręce euforię.

Które po tym, jak zainwestowałem wiele godzin w grę PUBG, ponieważ w końcu zrozumiano, wciąż jest dokładnie to, co naprawdę czuję za każdym razem, gdy uruchamiam system Xbox One X, a także zaczynam tę grę wideo. Podczas mojego pobytu w PUBG, gra wideo odkryła, że używają wszystkich moich uczuć. W ten sposób ujawniła się jako jedna z najskuteczniejszych gier wideo, jakie kiedykolwiek grałem.

Niemniej jednak, wariant Xbox One ma swój własny udział w cechach, poprawkach, a także doświadczeniach, które wymagają egzaminu. Tak, poniżej idzie

Nieprzewidziany lot

Jeśli jesteś nowicjuszem w PUBG, gra wideo może zacząć się od niespodziewanej metody. Jesteś proszony o personalizację osobowości, wybór, czy zamierzasz grać sam lub z innymi w „duecie” lub „drużynie”, a także bezpośrednio w miejscu oczekiwania, w którym osoby powinny wytrzymać dłużej niż usunąć bawią się, sprawdzają broń, uderzają w każdego innego, a także odkrywają.

Obecnie możesz pamiętać, że mój współpracownik Tom’s Overview Andrew Melcon ocenił wersję w PUBG już w czerwcu. A także dlatego, że duża część wersji gry na konsolę Xbox One jest tak samo jak wersja COMPUTER, nie będę opisywał jego działania.

Moim największym problemem PUBG była sieć. Na zbyt wiele wydarzeń, zarządzam chwilowym „opóźnieniem sieci”, które redukuje mnie, jak również w niektórych przypadkach daje innym graczom spadek na mnie. Zasadniczo nie zmniejsza to wrażenia z rozgrywki, ale może to być irytujące, jeśli przechodzisz przez obszar, a także natychmiast zauważysz, że twoja osobowość zmniejsza się, gdy sieć się rejestruje.

Odkryłem, że technicy w grze wideo są lepsi, z silną przechwytywaniem, najwyższej jakości walką wręcz, a także prostym graczem, a także kontrolą ciężarówek. PUBG nie jest najlepszą strzelanką online, jaką kiedykolwiek grałem, ale jest tam najlepiej.

Mimo że styl PUBG może się nie udać, tytuł przesuwa się w lepszej rozgrywce.

Mimo to nie powinno to mieć znaczenia. PUBG wciąż jest w grze Video Sneak peek, a także z tego powodu na podstawie szeregu korekt, a także aktualizacji, które przy odrobinie szczęścia sprawią, że gra będzie o wiele lepsza, a także, że nie zawsze jest to najlepiej wyglądająca gra wideo ” Będę grał w każdym razie. Znajdziesz drzewa, krzewy, rezydencje, a także struktury zaludniające krajobraz; samochody dookoła; a także kilka skał na okładkę. Jeśli chcesz doświadczyć uroku na poziomie Perspective No Dawn, faktycznie dotyczy to niewłaściwego obszaru.

Rzeczywistość poinformowana, nie gram tak dużo PUBG jak ja, tak szybko jak to było … Mam do grania różne inne gry wideo. Jednak gdy tylko chcę szybkiego rozwiązania do gier wideo, potrzebuję wytchnienia od monotonii w dodatkowym tytule lub po prostu chcę usiąść na kilka minut przyjemnego, za każdym razem patrzę na PUBG.

A także większe niż w przypadku każdego rodzaju gry wideo, w którą grałem w długim, bardzo długim czasie, doznania, które naprawdę sprawiły mi przyjemność z PUBG, naprawdę mi się przydały. Raz, jako przykład, przeprowadzałem się do miasta, a także widziałem samochody i ciężarówki przy jezdni. Zostało odcięte; okazało się, że nikt w nim nie przebywa, a także pomyślałem, że mogę później skorzystać z ciężarówki, aby zdobyć dodatkowe miejsce. <br />

To jest pośród wielu doświadczeń, które miałem w PUBG, o których dobrze pamiętam. A także wszystkie są unikalne w swojej własnej metodzie.

Co, jeśli absolutnie nic innego, nie musi zawierać informacji o tym, czym dokładnie jest PUBG, a także o tym, jak bardzo kluczowy jest obecnie jego obszar na rynku konsolowym. <br />

Ekscytujące Przyjemne
Kiedy wszystko inne jest usuwane, a także czas, aby po prostu grać w PUBG, nie ma absolutnie nic podobnego. Niezależnie od tego, czy jest to dreszczyk emocji podczas strzelaniny, czy ekscytacja spoczywania wciąż w chwastach poza substancją, gdy widzisz przeciwników, którzy się uzbrajają, powracasz, każda minuta w PUBG ma znaczenie.

Kiedy jednak cicho skradłem się do miasta, usłyszałem za sobą dźwięk. To było bardziej szczegółowe. Aż do czasu, kiedy mógłbym się obrócić, rozpoznałem, że mnie oszukano: Ktoś rzeczywiście ukrywał się w samochodach i ciężarówce, a także przebiegł mnie, by skończyć moją propozycję „kolacji z drobiem” – warunki PUBG dla powierzchnia pierwszego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *