Grand Theft Auto San Andreas – Nasza krótka recenzja gry

Grand Theft Auto San Andreas - Nasza krótka recenzja gry

Grand Theft Auto San Andreas nasza krótka recenzja oraz link do pobrania pełnej wersji gry:

Do tego czasu rozgrywka jest tradycyjnym GTA, co oznacza, że ​​gracze są zwykle całkowicie wolni, aby robić, co chcą, w ogromnym, otwartym globusie 3D. Każdy rodzaj ciężarówki, którą widzisz, można uznać za jazdę, a także wiele dzięki mieszance żartobliwego chaosu GTA oraz dopracowanym sterownicom (przynajmniej podczas jazdy), jest to świetna zabawa także, gdy policjanci ścigają cię po społeczności (a także, gdy zobaczą, zrobią coś, co jest zabronione).

Pozostała część aktywności wciąż skupia się na uchwyceniu lub pokonaniu ludzi, a także jest o wiele mniej satysfakcjonująca. Jeśli korzystasz z joypada, system automatycznego celowania ma za zadanie zabezpieczyć się przed lokalną osobą, zamiast w pobliżu niebezpieczeństwa. Czy istnieje uczestnik gangu, który przechwytuje cię w całym bloku? Godny pożałowania! Zabezpieczasz się przed tą starą kobietą, niezależnie od tego, czy chcesz, czy nie. A także biorąc pod uwagę, że ona pozostaje w tobie, CJ z pewnością po prostu przekieruje swoją broń bezpośrednio, dopóki go nie zmienisz. Korzystanie z klawiatury, a także myszy komputerowej, a nie manipulatora z pewnością zapewni Ci idealną precyzję, ale kompromis polega na tym, że czują się naprawdę niekomfortowo, a przy tym mają trochę sztywności do biegania i jazdy w trzeciej osobie.

Oferowany stale negatywny pressit, na pewno prawie pomyśleć o Wielkim Włamaniu Autowas łupem Zachodnich ludzi. Jednak podczas gdy jego dziwaczna i nieplanowana przemoc fizyczna pojawia się za każdym razem, gdy jakiś krytyk filmowy społeczeństwa chce ubierać się w elektroniczną rozrywkę domową, gracze mają swoje własne czynniki, które ją lubią. Czynniki takie jak nieskończona wolność, nieograniczona ekspedycja, a także nieograniczone możliwości przeszukiwania starych kobiet w sieciach szerokopasmowych. Podobnie jak w przypadku Grand Burglary Automobile: San Andreas, otrzymasz jeszcze więcej tego typu rzeczy w porównaniu do większości osób, które mogą sobie poradzić.

Pozostała część aktywności wciąż skupia się na uchwyceniu lub pokonaniu ludzi, a także jest o wiele mniej zachwycająca. Jeśli korzystasz z joypada, system automatycznego celowania ma za zadanie zabezpieczyć się przed pobliską osobą, zamiast miejscowego niebezpieczeństwa. Czy istnieje uczestnik gangu, który przechwytuje cię w całym bloku? Godny pożałowania! Zabezpieczasz się przed tą starą kobietą, niezależnie od tego, czy chcesz, czy nie. A także biorąc pod uwagę, że ona pozostaje w tobie, CJ z pewnością po prostu wyceluje broń bezpośrednio, dopóki go nie zmienisz. Korzystanie z klawiatury i myszy komputerowej w przeciwieństwie do manipulatora z pewnością oferuje doskonałą precyzję, jednak kompromis polega na tym, że czują się naprawdę nieprzyjemnie, a także trochę ciasno w prowadzeniu, a także w trzeciej osobie.

Grand Theft Auto San Andreas Recenzja

Dostarczając graczom 3 pełnowymiarowe miasta, w które można wpaść, San Andreas to największa faza kolekcji urbancar-crime, a także jeden z najbardziej przekonujących cyfrowych globusów, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Jako poprzedni gangsta Carl „CJ” Johnson odkryjesz ogromny, wyimaginowany stan San Andreas, mieszaniec Kalifornii / Nevady pełne analogów L.a, San Francisco, a także Las vega, z milami wsi i małych społeczności pomiędzy. Wszystko to opiera się na imponującej, opartej na błędach historii, która łączy CJ i dobrych przyjaciół w walce z nędznymi walkami na trawie, a także przygotowuje CIA do przygotowania potężnej napaści. A potem, gdy gra się rozkręci, oni skończą karać do strzelania z jednostkami za nieszczęściami CJ.

Pod warunkiem, że stale uzyskuje się negatywną presję, z pewnością można by pomyśleć, że Wielki Włamywacz Autowas niszczy świat zachodni. Jednak podczas gdy jego dziwactwo, a także nieplanowana przemoc fizyczna pojawiały się za każdym razem, gdy jakiś krytyk filmowy ze społeczeństwa zamierza ścierać elektroniczną rozrywkę, gracze mają swoje własne czynniki, aby to lubić. Czynniki takie jak nieskończona wolność, nieograniczona ekspedycja, a także nieograniczone możliwości przeszukiwania starych kobiet w sieciach szerokopasmowych. A także z Wielkim Samochodem Włamaniowym: San Andreas, uzyskasz jeszcze więcej takich rzeczy w porównaniu do większości osób, z którymi możesz sobie poradzić.

Do tego czasu rozgrywka jest tradycyjnym GTA San Andreas Download , co sugeruje, że gracze są zazwyczaj wolni od kosztów, aby robić, co chcą, w ogromnym, otwartym globusie 3D. Każdy rodzaj ciężarówki, którą widzisz, można uznać za jazdę, a także wiele dzięki mieszance żartobliwych kłopotów GTA oraz dopracowanej kontroli (podczas jazdy, minimum), jest to również świetna zabawa. kiedy policjanci ścigają cię po społeczności (tak jak oni, drugi widzą, że robisz coś nielegalnego).

Dostarczając graczom 3 pełnowymiarowe miasta, w które można wpaść, San Andreas to największa faza kolekcji urbancar-crime, a także jeden z najbardziej przekonujących cyfrowych globusów, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Jako poprzedni gangsta Carl „CJ” Johnson odkryjesz duży, wyimaginowany stan San Andreas, mieszaniec kalifornijski / Nevada razem z analogami L.a, San Francisco i Las vega, z milionami miast.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *