Fifa 19 – Pierwsze spojrzenie i nasza subiektywna opinia

Na wstępie chciałbym aby każdy zapoznał się z trailerem:

FIFA 19 z pewnością zostanie uruchomiona 28 września, a także po raz pierwszy w One Decade, z pewnością będzie składać się z organizacji Champions.

Pro Advancement Football dawniej posiadał prawa do organizacji Champions, jednak ich 10-letnia oferta faktycznie dała początek.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że organizacja Champions podpisuje umowę z FIFA 19” – powiedział FourFourTwo producent urządzeń EA Sports, Aaron McHardy.

Aktywność EA Sporting polega właśnie na tym, że dostała pozwolenie, a także z pewnością zaprezentuje się w zbliżającej się grze wideo.

McHardy dodatkowo zweryfikował wzmocnienie zupełnie nowego ustawienia konkursu Champions Organization.

„Prezentujemy nowe, autentyczne ustawienie wydarzeń” – stwierdził.

Poza tym, że to nie tylko Organizacja Mistrzów oferuje nam to zezwolenie: podobnie jak my, przynosimy organizację Europa, a także Super Mug, do gry wideo na różne sposoby.

„To niezależne ustawienie, dzięki czemu będziesz mógł przejść do świetności organizacji mistrzów od fazy zespołu aż do ostatniego.

„Zapewnia to graczom znacznie więcej prawdziwego doświadczenia piłkarskiego, co każdego roku robimy, co możemy.”

„Umieszcza cię w samym centrum doświadczenia z organizacją Champions.

Alex Seeker z pewnością poradzi sobie z organizacją Champions w ostatniej fazie scenerii The Trip.

„W tym roku nazywa się The Trip: Champions.” Kiedy rozstawiliśmy [przed FIFĄ 17], ciągle przygotowywano się do trylogii trzyletniej, a także w zeszłym roku, ponieważ trylogia „- kontynuował McHardy.

„Absolutnie nic nie jest poza stołem jeszcze bardziej na linii, ale jest to końcowy rezultat tej strategii.

„Organizacja Mistrzów najprawdopodobniej będzie najważniejszym motywem z ostatnim.”
„Jednak jeśli jesteś podobny do mnie – zwolennik Toolboxa – możesz zagrać w spersonalizowaną wersję wydarzenia, korzystając z jednego z europejskich klubów w grze wideo”.

Ea robi kawał dobrej roboty.

Występują również walki 50/50, które zawierają statystyki graczy wraz z odpowiedziami, aby zobaczyć, jak najprawdopodobniej wygrasz rozegraną rundę. Oprócz tego, taktyki z pewnością będą zadowolone z czytania o Dynamicznych Metodach, które pozwalają graczom zaplanować kilka taktycznych planów przed każdym komponentem, a następnie użyć ich w locie, naciskając przycisk D-pad.

Wreszcie, jest Czasowe Ukończenie. Jest to dynamika wysokiego ryzyka / wysokiej zachęty, która pozwala na ponowne dostosowanie ujęcia z całkowitym naciśnięciem 2. przycisku przełączania. Zrób to tak dobrze, jak możesz użyć niesamowitego konturu, precyzji, a także szybkości – jednak to nie jest prawidłowe, a także będzie strasznym szaleństwem, które pozostawi grupę wygwizdaniem.

Moglibyście uwierzyć, że istnieje wiele modyfikacji gry wideo, w której przepisy dotyczące aktywności sportowej, na której bazuje, w rzeczywistości się nie zmieniły od ponad 100 lat. To przylega do poziomu, ale EA generalnie ma genialną sukienkę w rękawach po prostu numer drużyny, jak również uaktualnienie pakietów. Bardzo wczesne zerknięcia na ekrany ujawniły wiele poprawek do formuły. Jednym z najbardziej fascynujących jest coś, co nazywa się Energetic Touch, co w oczywisty sposób sprawia, że ​​gra wydaje się jeszcze bardziej płynna i rozsądna, a jednocześnie zapewnia graczom znacznie bardziej zabawne indywidualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *