Far Cry 5 Recenzja Gry – Nasz Punkt Patrzenia

Hope Area, Montana wymaga ratownika, a także jesteś tym, który pasuje do kosztów. Jako nieodwołalnie zastępujący zastępca (wszyscy po prostu nazywają cię „Wieżą”, odkąd jesteś nowicjuszką w zespole), musisz uwolnić Hope Region ze szponów zadania Josepha Seeda w kultach Eden’s Gateway. Tak więc wielu z was, którzy to przeglądają, najprawdopodobniej przeminie, aby dowiedzieć się więcej o politycznej zawartości sieci. Czy Far Cry 5 robi ostrą recenzję „Trump’s The U.S.A.” a także alt-right, czy też uderza lewą?

Obie strony politycznego spektrum najprawdopodobniej spieszą się z ust nad szanse na „ciepłe ujęcia” Far Cry 5, a także upewnię się, że będzie ich dużo, bez względu na to, czy jest coś istotnego do powiedzenia o. Moje usunięcie z tego jest takie, że każdy rodzaj dyskursu politycznego, który tworzy gra wideo, jest zdecydowanie głęboki, a także jedyną wiadomością, która brzmi: „kulty źle się zachowują”.

Joseph Seed, a także wykonawcy, w rzeczywistości nie pasują do politycznego zasięgu Stanów Zjednoczonych, głównie dlatego, że wszyscy kłótliści tutaj nadal dyskutują na ogół o swoich problemach. Zadanie w Eden’s Gateway przypomina raczej większą, wyjątkowo zaciętą, ale znacznie mniej zmienną seksualnie odmianę Davidians, a Joseph Seed gra obowiązki Davida Koresha.

Praca w Eden’s Entrance jest twoim regularnym końcem kultu światowego, jednak w przeciwieństwie do robienia Waco, Joseph oraz jego brat lub siostry Jacob, John, a także Confidence podjęli decyzję o przekształceniu Hope Valley w ich bardzo własne indywidualne małe lenno. Każdy, kto dobrowolnie nie zarejestruje się w kulcie, albo zostanie zabity, albo przemieniony za pomocą przemocy lub lekarstw (lub obu). Józef wierzy, że został wybrany przez Boga, aby chronić swoich „młodych”, a także poprowadził ich do Wejścia do Edenu, aby upewnić się, że ludzkość może powrócić na dziedziniec Eden.

DUŻO O Far CRY 5 rzeczywiście tworzy fale na planecie gry komputerowej, ponieważ została wprowadzona w końcu E3 w roku. Zamiast być osadzonym w wyimaginowanej ocenie arbitralnego narodu trzeciego świata, Far Cry 5 pojawia się na amerykańskiej ziemi w Montanie. Opowieść o tej chwili chce przyciągnąć naśladowców znacznie bliżej domu, a także, w przeciwieństwie do zajmowania się samotnymi szamanami psychicznymi, doszliście do spotkania z całym kultem.

Far Cry 5 Jacob Seed

Far Cry 5, o wiele lepiej lub gorzej, jest jedną z najbardziej otwartych gier wideo w kolekcji. Po krótkim obszarze przewodnika na początku otwiera się dla Ciebie cały świat gier wideo. Poprzednie gry wideo w Far Cry miały na ogół obszar „północny”, a także „południowy”, a wśród nich zostały zablokowane do późniejszego momentu w grze wideo, ale ani jedno, ani drugie.

Możesz zająć się tymi 3 obszarami w dowolnej kolejności, a nawet przenieść się między nimi do woli. W tym momencie pojawiają się problemy narracyjne. Każdy obszar ma „miernik rezystancji”, który należy wypełnić, aby kontynuować próby usunięcia go z brata lub siostry. Praktycznie każda mała rzecz ładuje trochę miernik rezystancji. Ratowanie prywatnych obywateli, usuwanie dużych stacji kultowych lub pomaganie obywatelom w ich opowieściach i celach pobocznych z pewnością będą zawierały małe porcje do licznika. Kiedy już trafi na punkt orientacyjny, możesz sobie poradzić ze specjalnym celem z bajki, martwiąc się bratem lub siostrą Seed tego obszaru. Każdy z tych przełomowych celów tworzy historię, która łączy się z bratem lub siostrą, a także „swobodą” lokalizacji.

Niestety, tak interesujące jak historia dla Far Cry 5, oznacza to, że jego ramy narracyjne są ustalone, sugeruje, że wiele z nich jest marnowanych przez dziwne tempo. Wszystkie otwarte gry wideo na konkretnym poziomie mają problemy z motywowaniem poczucia konieczności, a także o wiele bardziej otwartą grą wideo, o wiele więcej znajdziesz główną opowieść zabierającą się do ekspedycji, po stronie pogoń, a także antyki.

Nadzieja Region jest podzielony na 3 obszary, z których każdy jest zarządzany przez brata lub siostry Seed. John Seed zarządza Holland Valley; Nasiona zaufania wykorzystują bagna, a także wiosenne pory obszaru rzeki Henbane, aby rozwinąć kwiaty, które powinny generować kontroler umysłowy SZCZĘŚLIWEGO leku; a także ostatnie, ale nie najmniej ważne, są Wzgórza Whitetail, które są regulowane przez Nasienie Jakuba, a także wykorzystywane jako trening, a także miejsce dla armii Edenu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *